ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Augusta mēnesī ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Augusta mēnesī

ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Augusta mēnesī

02/08/2017

Klāt jauns mēnesis ar jauniem un aizraujošiem notikumiem no ABpark! Seko līdzi kalendāram un nepalaid garām papildinājumus, kas parasti sagādā vēl vairāk patīkamus pārsteigumus!

Augusta mēnesī pateicoties lielajai interesei no apmeklētājiem sejiņu apgleznošana un burbuļu izklaides ir kļuvušas par katras dienas aktivitāti. Papildus tam  brīvdienās ABpark varat izmēģināt roku loka šaušanā un vizināties traktorvilcienā. Nemainīgi - katru dienu, visus darboties aicina radošās darbnīcas.

Iegādājoties ieejas biļeti varat parkā pavadīt visu dienu un izmantot visas atrakcijas, piedalīties aktivitātēs un līdzdarboties radošajās darbnīcās bez papildus maksas. Bez regulārajām atrakcijām un aktivitātēm apmeklētājus iepriecinās dažādi ABpark pārsteiguma viesi kā iluzionists Robijs Trankalis, Poligon #1 lazertags un jaunums - jautrais skrējiens no Kašera sapņu fabrikas. Precīzākus datumus papildus notikumiem var uzzināt aplūkojot notikumu kalendāru.

Ja Jums ir paticis apmeklējums tad pirms izejas jautājiet kasēs iespēju samainīt savu ieejas biļeti pret sezonas abonentu tikai par EUR 15. Tas dod iespēju apmeklēt ABpark neierobežoti visas darba sezonas gaitā un izbaudīt visas esošās un katru jauno aktivitāti.

Brīvdienās iespējams nokļūt parkā arī bez sava transporta izmantojot autobusu, kas kursē no Ķeguma dzelzceļa stacijas uz ABpark un atpakaļ.