ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Jūlija mēnesī ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Jūlija mēnesī

ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Jūlija mēnesī

Šogad Jūlijā ABpark Jūs iepriecinās ar vairākām jaunām atrakcijām un papildus viesiem.

Jūlijs atnesīs daudz jaunas aktivitātes Jums - mūsu foršajiem apmeklētājiem. Jau pavisam drīz - 07.07 tiks atvērts ilgi gaidītais ūdens spēļu laukums! Jautrība un veldze karstās dienās ir garantēta. Lielu popularitāti pie mums bauda nesen atvērtais minigolfa laukums. Tas gādās par jautru un azartisku spēli vai treniņu visa vecuma spēlētājiem!

Tuvākajās nedēļās plānots atvērt izbraucienus ar ūdens katamarāniem pa ezeru parka vidū. Tāpat arī savu atklāšanu gaida vēl vairākas citas atrakcijas par kurām jau stāstīts iepriekš.

Jaunums papildus viesu vidū ir vairākas brīvdienas kopā ar dziesmām un spēlēm kopā ar Kašera sapņu fabriku.

Iegādājoties ieejas biļeti varat parkā pavadīt visu dienu un izmantot visas atrakcijas, piedalīties aktivitātēs un līdzdarboties radošajās darbnīcās bez papildus maksas. Bez regulārajām atrakcijām un aktivitātēm apmeklētājus iepriecinās dažādi ABpark pārsteiguma pasākumi un viesi kā sejiņu apgleznošana, burbuļu šovi, izbraucieni ar traktora vilcienu un loka šaušana. Precīzākus datumus papildus notikumiem var uzzināt aplūkojot notikumu kalendāru.

Nemainīgi brīvdienās kursēs autobuss no Ogres dzelzceļa stacijas/Ogres autoostas uz Milžu taku Jaunogrē un ABpark. Vakarā varēsiet ar to atgriezties uz Ogres staciju.