Atklājam kameru šļūkšanas trasi! ABpark papildina atrakciju klāstu! Atklājam kameru šļūkšanas trasi! ABpark papildina atrakciju klāstu!

Atklājam kameru šļūkšanas trasi! ABpark papildina atrakciju klāstu!

22/06/2017

Neesi vēl bijis “Avārijas brigāde” Izklaides parkā? Nopietni?! Brauc pie mums uz izbaudi! Nepilnas stundas brauciens no Rīgas un esi jau klāt. Mēs strādāsim arī svētkos – katru dienu no plkst. 10:00 līdz 19:00!!!

Parkā ir jaunums! Kameru šļūkšanas trase! 

Esam atklājuši kameru šļūkšanas trasi. Patiks tiem, kas mīl smieties, izbaudīt adrenalīnu un ātrumu. Bērni teiks – kņudēšanu vēderā! Esam rūpīgi sekojuši klientu ieteikumiem un tāpēc parūpējāmies par vēl kaut ko interesantu arī pieaugušajiem! Starp citu, šļūkt ar kamerām var arī vecāki kopā ar bērniem kā arī, protams, bērni vieni paši. Jau no 10. jūnija trasi ir izmēģinājuši visi parka apmeklētāji un atsaucība bijusi ļoti, ļoti liela!

Atsevišķi par to tev nav jāmaksā pilnīgi nekas! Samaksā ieejas cenu un šļūc ar kamerām kaut visu dienu.

Ko varat sagaidīt un izbaudīt mūsu izklaides parkā?!

Dinozauru taku ar kustīgiem dinozauriem, dinozauru atrakciju, Cālis.lv stāstu taku ar mākslinieces Vladlenas veidotām ekspozīcijām, virvju trasi, lecam spilvenu, ūdens spilvenu, velokartu trasi, radošās darbnīcas un citas mazās atrakcijas.

Cik maksā biļetes?

Pieaugušajiem un bērniem (no 2 gadu vecuma) – 12 EUR (pērkot kasē), pērkot internetā – 10 EUR (biļetes internetā: http://abpark.lv/veikals/ un www.bilesuserviss.lv ).

Sezonas ieejas karte: neierobežots parka apmeklējums sezonas laikā vienai personai – 26 EUR (tiek izsniegts parka kasē, ieejas kartē tiek norādīts personas vārds, uzvārds un fotogrāfija).

Biļetes cenā iekļautas VISAS parka izklaides visas dienas garumā!!!

Garšīga paēšana un citas aktivitātes!

Atgādinām, ka pie mums tev un visiem taviem draugiem ir iespēja garšīgi paēst un panašķoties ar kārumiem! Turklāt brīvdienās bērnus patīkami pārsteigs dažāda veida aktivitātes – līdz šim brīdim pie mums ir viesojušies gan animatori, gan sejiņu izgleznotāji, gan burbuļu šovs, gan iluzinosts Robijs Trankalis.