Dodamies uz Ogres pilsētas svētkiem ar jaunu fotokonkursu! Dodamies uz Ogres pilsētas svētkiem ar jaunu fotokonkursu!

Dodamies uz Ogres pilsētas svētkiem ar jaunu fotokonkursu!

05/08/2016

Satikt izklaides parka „Avārijas brigāde” tēlus un apskatīt dzirnavas varēsiet rīt, 6. augustā pļaviņā aiz Ogres novada Kultūras centra. Sadarbībā ar Ekoshop.lv esam sarūpējuši arī jaunu fotokonkursu tieši Ogres pilsētas svētku apmeklētājiem!

Kas tev jādara:

  1. Nofotografējies ar kādu no mūsu foto objektiem Ogres pilsētas svētkos
  2. Iesūti mums foto sociālajos tīklos vai uz e-pastu:
  3. Aicini draugus uz paziņas atzīmēt ar patīk tavu foto!

Noteikumi:

  • Fotokonkursā var piedalīties ar fotogrāfijām, kurās dalībnieks ir redzams kopā ar kādu no „Avārijas brigādes” varoņa tēliem vai dzirnavām, un kuras uzņemtas 6. augustā Ogres pilsētas svētku laikā.
  • Iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas izklaides parka „Avārijas brigāde” sociālajos tīklos facebook.com/abparklv un draugiem.lv/abpark, kur par tām varēs balsot.
  • Konkursa balvu fonds ir 3 blenderi no ekoshop.lv un 10 Izklaides parka “Avārijas brigāde” ieejas kartes.
  • 10 dalībnieki, kuru fotogrāfijas būs ieguvušas visvairāk balsu (balsis tiek skaitītas kopā no abiem tīkliem), savā īpašumā iegūs Izklaides parka “Avārijas brigāde” bezmaksas ieejas kartes.
  • Uzvarētājus, kuri savā īpašumā iegūs blenderus, noteiks komisija, kas vērtēs 10 fotogrāfijas, kuras ieguvušas visvairāk balsu.
  • Par fotogrāfijām varēs balsot līdz 2016. gada 28. augustam (ieskaitot). Uzvarētāji tiks noteikti un paziņoti 29. augustā. Norādītajos sociālajos tīklos tiks publicēti uzvarētāju vārdi, uzvārdi kā arī tiks nosūtīti e-pasti.
  • Katrs dalībnieks izlozē var piedalīties ar vienu fotogrāfiju un, ja korekti norādījis kontaktinformāciju.