Jaunās atrakcijas un papildus notikumi maija mēnesī Jaunās atrakcijas un papildus notikumi maija mēnesī

Jaunās atrakcijas un papildus notikumi maija mēnesī

16/05/2019

Pēc fantastiski aizvadītajiem Pavasara gaismas svētkiem publicējam ieskatu jaunajās ABpark atrakcijās maija mēnesī kā arī par papildus aktivitātēm brīvdienās.

Jau kopš maija sākuma visi ABpark apmeklētāji var izbaudīt braucienu jaunajā meža vilcieniņā. Brauciena laikā nesteidzīgi vērojot gan mežainīšu ciematu gan meža tumšās radības.

Esam finiša taisnē ar ugunsdzēsēju auto pārbūvi par īstu ugunsdzēsēju atrakciju. Katrs var ķerties pie ūdens lielgabaliem un izmēģināt savu precizitāi šaušanā pa dīķī peldošo jahtu. Atrakcija ir gana interesanta arī pašiem mazākajiem, jo šaudīties var arī atrodoties kabīnē automāšīnai pie stūres.

Visiem drakonu cienītājiem būs iespēja nobildēties pie mūsu draudzīgā drakona, bet papildus mazajiem - neliels slidklaniņš.

Savukārt pēdējā, bet tiešā veidā - visskaļākās ovācijas un saucienus izsaukusī atrakcija noteikti ir virtuālās realitātes atrakcija. Tajā var izbraudīt jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas dodoties virtuālā braucienā, lidojumā vai slīdējienā kādā no aizraujošajiem scenārijiem.

Papildus tam publicējam mūsu maija papildus aktivitāšu kalendāru.

Gaidīsim visus ciemos !!