Jauns izklaides parks "Avārijas brigāde" Jauns izklaides parks "Avārijas brigāde"

Jauns izklaides parks "Avārijas brigāde"

20/06/2016

Lēdmanē, Lielvārdes novadā top jauns izklaides parks "Avārijas brigāde", tā atvēršana plānota jau 2017. gadā. Parks veidots ģimenēm ar bērniem un piedāvās plašu izklaides klāstu.

Kā jau vēsta parka nosaukums, tajā varēsiet sastapt iecienītās latviešu animācijas filmas “Avārijas brigāde” varoņus. Bembelāts, Poteriks un Sīlinks apmetušies īstajā “Avārijas brigādes” pilsētiņā uz atsevišķas pussalas. Pilsētiņā varēsi apskatīt slaveno pieminekli, uzkāpt dzirnavās un nofotografēties.

Tomēr pilsētiņā nemaz nav tik viegli nokļūt, pirms tam jāpievar piedzīvojumiem bagātā dinozauru taka. Vairāk kā 1000m garajā takā sastapsieties ar ne vienu vien aizvēsturisko dzīvnieku - milzīgo brontozauru, mežonīgo tiranozauru kā arī varēsi apskatīt plēsīgā dilofozaura ligzdu.

Pēc visiem šiem piedzīvojumiem varēsi atpūsties ūdens spēļu laukumā. Vienkārši baudīt ūdens strūklas, skriet cauri ūdens riņķiem vai uzspēlē ūdens kauju ar saviem draugiem!

Izklaides parks "Avārijas brigāde" piedāvās arī Leļļu taku, Virvju trasi, Mazo autoskolu bērniem, karuseļus un piepūšamās atrakcijas.

Lieliska izklaide visai ģimenei jau no 2017. gada!