Atrakcijas

Atlasīt atrakcijas pēc lietošanas nosacījumiem

Pastāvīgas atrakcijas

Dinozauru taka

Dinozauru taka

Iepazīsti aizvēsturisko pasauli vairāk kā 1000 m garā dinozauru takā! Tā ir iespēja sastapties aci pret aci ar milzīgo brontozauru, kā arī atklāt mežonīgā tiranozaura slēpni. Nenobīsties no tiem, kurus garāmejot pamodināsi no miega!

“Avārijas Brigādes” pilsētiņa

“Avārijas Brigādes” pilsētiņa

Satiec iecienītos animācijas filmas varoņus īstā “Avārijas brigādes” pilsētiņā. Apskati slaveno pieminekli, uzkāp dzirnavās un nofotografējies kopā ar Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Un, noteikti, nepalaid garām lielisko strūklaku ar īstu auto, no kura plūst ūdens!

Kameru šļūkšanas trase

Kameru šļūkšanas trase

Apmeklētāju līdz šim iecienītākā atrakcija! Patiks tiem, kas mīl smieties, izbaudīt adrenalīnu un ātrumu. Bērni, iemāciet arī vecākiem pārvarēt bailes, lai laistos lejā pa kameru šļūkšanas trasi!

Svara ierobežojums – max 120kg.
Cālis.lv stāstu taka

Cālis.lv stāstu taka

Ceļojums latviešu rakstnieku pasaku un varoņu pasaulē- rūķi, princeses, velniņi un latviešu tautas varonis Lāčplēsis. Šie un citi literārie tēli 20 leļļu ekspozīcijās, kuras veidojusi starptautiski pazīstamā leļļu māksliniece Vladlena.

Virvju trase

Virvju trase

Šī virvju trase paredzēta tieši bērniem, tā augstums no zemes nepārsniedz 1,5m, tādā veidā padarot to pieejamu arī mazākiem bērniem. Pārvari šķēršļus, sķērso tiltiņus, balansē uz baļķiem un izbaudi nobraucienu pa virvi atpakaļ uz zemes.

Auguma ierobežojums – max. 180cm. Svara ierobežojums – max 100kg.
Piepūšamais lecam spilvens

Piepūšamais lecam spilvens

Atsperīgais un krāsainais, ar gaisu pildītais spilvens sajūsminās ikvienu! Uz milzīgā, batutam līdzīgā spilvena vienlaicīgi var lēkāt vairāki – gan bērni, gan pieaugušie.

Ūdens spilvens

Ūdens spilvens

Tā ir kā milzīga ūdens gulta – tajā var gulēt, rāpot, staigāt vai lēkt. Ūdens spilvens viļņojas līdz ar katru tavu kustību un trenē līdzsvaru! Sajūta gluži kā brienot pa jūru, tikai izkāpjot, kājas joprojām ir sausas.

Velokartu trase

Velokartu trase

Izbaudi braucienu ar velokartiem brīvā dabā 400 metrus garā trasē. Pieejami velokarti visām vecuma grupām, kā arī ģimenes velokarti, lai trasi varētu izbraukt plecu pie pleca.

Radošās darbnīcas

Radošās darbnīcas

Izmanto iespēju iemācīties dekorēt piparkūkas, izveidot karaļa vai karalienes kroni saviem vecākiem vai no dažādiem materiāliem radīt mākslas darbu savam vai citu priekam.

ABpark ēdināšana un suvenīri

ABpark ēdināšana un suvenīri

Pie mums Tev un visiem Taviem draugiem ir iespēja gardi un labi paēst, panašķoties ar kārumiem un iegādāties kādu interesantu suvenīru vai rotaļlietu. Gribi nosvinēt dzimšanas dienu vai kādus citus svētkus?! Droši – mēs palīdzēsim radīt svētku atmosfēru tieši Tev!

Ķēžu karuselis

Ķēžu karuselis

Ķēžu karuselis Apskati parku no cita skatupunkta – dodies galvu reibinošā braucienā ar iecienīto ķēžu karuseli!!!

Auguma ierobežojums – min. 110cm. Svara ierobežojums – max 100kg.
Dinozauru atrakcija

Dinozauru atrakcija

Nokļūt dinozauram uz muguras?! Tā tagad ir realitāte! Dodies uz kustīgo dinozauru atrakciju un rāpies dinozauram mugurā!

Svara ierobežojums – max 40kg
Lāzertags

Lāzertags

Aizraujoša izskriešanās ar lāzerieroci rokās būs patīkama un aktiva atpūta katram! Kopā ar ģimeni, draugiem vai klasi izveido savu labāko komandu un kļūstat par uzvarētājiem. Pats galvenais – tas ir nesāpīgi un droši! Spēles laikam nepieciešams pirms tam reģistrēties pie Lāzertaga laukuma.

Saules pulkstenis

Saules pulkstenis

Liela izmēra saules pulkstenis ar skaistu apkārtējo noformējumu. Saulainā laikā tas tiešām arī rāda pareizu laiku! Tas ir jāredz katram.

Lidmašīnu karuselis

Lidmašīnu karuselis

Atrakcija mūsu mazajiem viesiem, kuru izbaudīt pašiem vai kopā ar vecākiem. Izvēlies pats savu lidojuma augstumu un dodies vienmmērīgā lidojumā kopā ar savu izvēlēto lidmašīnu.

Twister karuselis

Twister karuselis

Dodies galvu reibinošā braucienā šajā dinamiskajā karuselī.

Auguma ierobežojums vienam braucējam – min. 120cm, kopā ar pieaugušo – min 100cm
Elektroauto autodroms

Elektroauto autodroms

Aicinām uz aizraujošu braucienu vienā no visu laiku populārākajām atrakcijām – brauciens autodromā. Vadi auto pats vai izbaudi braucienu blakussēdētāja sēdeklī.

Auguma ierobežojums auto vadītājam – min. 115cm
Minigolfs

Minigolfs

Atraktīvs minigolfa laukums piedāvā izbaudīt nesteidzīgu, bet azartisku spēli gan spēles mākslu apguvušiem spēlētājiem gan arī tiem, kas to vēl nav spēlējuši. Sacenties skaitot punktus vai arī vienkārši mēģini iesist bumbiņu bedrītē - būs jautri un aizraujoši!

Lāzeršautuve

Lāzeršautuve

Izvēlies sev ērtāko lāzera ieroci un mēģini minūtes laikā sašaut maksimālo skaitu mērķus. Iespējams sacensties veiklībā un precizitātē savā starpā divās šautuvēs.

Lielais lecamspilvens

Lielais lecamspilvens

Tiem, kas vēlās lēkt vēl augstāk, vēl spēcīgāk patiks jaunais lielais lecamspilvens. Uz milzīgā, batutam līdzīgā spilvena vienlaicīgi var lēkāt vairāki – gan bērni, gan pieaugušie.

Ūdens spēļu laukums [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Ūdens spēļu laukums [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Karstā vasaras dienā atveldzēties ar vēsu ūdeni. Sacesties precizitātē šaujot ar ūdens lielgabalu. Nošļūkt pa ūdens kalniņu no milzu astoņkāja. Vai vienkārši nostāties zem palmas vai milzīgas sēnes un ļauties ūdens plūsmai. Tas viss ir iespējas ūdens spēļu laukumā!

Ūdens katamarāni [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Ūdens katamarāni [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Dodaties nesteidzīgā braucienā ar ūdens katamarānu pa mūsu lielo dīķi parka centrā.

ZIrdziņu karuselis

ZIrdziņu karuselis

Viena no visu laiku klasiskākajām atrakcijām - zirdziņu karuselis. Izvēlaties sev piemērota izmēra zirdziņu un dodaties jautrā izbraucienā pasaku valstībā.

Priecīgā ķengura tornis

Priecīgā ķengura tornis

Iekārtojaties ērtāk atrakcijas solā - ķengura somā un kopā ar priecīgo ķenguru izbaudiet līganu pacelšanos gaisā un nolaišanos atpakaļ uz zemes. Atrakcija īpaši piemērota jaunākajiem apmeklētājiem.

Svara ierobežojums – max 70kg.
Meža vilcieniņš

Meža vilcieniņš

Iekārtojies ērtāk meža vilcieniņā un dodies braucienā gar tumšo mežu, rūķu raktuvēm un ciematu kā arī raganu silu.

Ugunsdzēsēju atrakcija

Ugunsdzēsēju atrakcija

Vai esi vēlējies izmēģināt ūdens lielgabalus pavisam drošā vidē. Tad šī atrakcija ir domāta tieši Tev. Pavisam īsts pārbūvēts ugunsdzēsēju auto ar uzstādītiem 3 ūdens lielgabaliem ļaus izmēģināt savu precizitāti šaušanā pa dīķī peldošo jahtu.

Dzelten-zaļais pūķis

Dzelten-zaļais pūķis

Laikā kad ABpark Tehnozaurs ir devies atvaļinājumā uz ABpark Spice Home, parkā ir ieradies pūķis. Kādus dārgumus tas sargā ?

Virtuālās realitātes atrakcija

Virtuālās realitātes atrakcija

AIzraujošs brauciens virtuālajā realitātē kādā no dažādajiem scenārijiem

ABpark vārtu sargs - Robots

ABpark vārtu sargs - Robots

ABpark apmeklējuma laikā noteikti nepalaidīsiet garām šo jauno un krāšņo robotu, kas apsargā mūsu ieejas vārtus. Laipni aicināti nobildēties kopā ar to!

Ikmēneša atrakcijas

Atrakcijas, kuras tiek publicētas ikmēneša papildus notikumu kalendārā, un kuras nav pieejamas katru dienu

Traktora vilciens [Slēgts līdz 2020. gada sezonai] Traktora vilciens [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Traktora vilciens [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Neaizmirstams brauciens mūsu īpašajā traktora vilciena ekspresī.

Loka šaušana [Slēgts līdz 2020. gada sezonai] Loka šaušana [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Loka šaušana [Slēgts līdz 2020. gada sezonai]

Izmēģini un uzlabo savas loka šaušanas prasmes.

Burbuļu šovs Burbuļu šovs

Burbuļu šovs

Visi apmeklētāji priecāsies par krāsainajiem, lielajiem un mazajiem, dažādu formu burbuļiem. Būs iespēja izmēģināt pašiem roku burbuļošanas mākslā un kļūt par prieka vairotāju!

Sejiņu apgleznošana Sejiņu apgleznošana

Sejiņu apgleznošana

Supervaroņu maskas, dinozauri, princešu rotas un puķītes, to visu iespējams uzgleznot uz sejas ar dabiskām krāsām. Atrodi savu īsto sejas rotu!