15 labākās atrakcijas izklaides parkā "Avārijas brigāde" 15 labākās atrakcijas izklaides parkā "Avārijas brigāde"

15 labākās atrakcijas izklaides parkā "Avārijas brigāde"

15/06/2018

Izklaides parks "Avārijas brigāde" ir lieliska vieta, kur pavadīt aizraujošu dienu kopā ar ģimeni.

Neraugoties uz vecumu, ikviens spēs sev atrast ko saistošu un interesantu. Standarta dienas biļetes cenā ir iekļautas VISAS parkā pieejamās atrakcijas un izklaides iespējas. Esam izveidojuši savu atrakciju TOP sarakstu – to izlasot, jums tā vien gribēsies kāpt mašīnā vai autobusā, lai dotos pie mums ciemos.

1. Ķēžu karuselis

Vecāki, vai jūs vēl atceraties, ka šāda tipa ķēžu karuselis atradās Mežaparkā? Varbūt jūs turp veda jūsu vecāki? Varbūt tur jūs bijāt savā pirmajā randiņā? Jums atkal ir lieliska iespēja sēsties šajā karuselī, lai dotos galvu reibinošā braucienā. Karuselis ir piemērots kā mazajiem, tā lielajiem parka apmeklētājiem.

2. Kameru šļūkšanas trase

Jā, tas ir iespējams – šļūkt ar kameru no kalna arī vasarā! Ārā silts laiks, spīd saule, bet tu pats, tērpies T-kreklā, šļūc lejā pa kalnu gluži kā ziemā! Vai nav lieliski? Šī atrakcija ir domāta visiem, kam patīk ātrums, turklāt vecākiem ir iespēja nobraucienu baudīt kopā ar bērnu.

3. Ūdens spilvens

Pēc tam, kad būsi saguris no aktīvās daļas, varēsi atpūsties ūdens spilvenā, kas ir kā milzīga ūdensgulta… Bet, ja mierīga atpūta tev tomēr nav pat prātā, šajā ūdensgultā tu varēsi arī lēkāt, mest kūleņus un pat mēģināt nostāties uz galvas! Viss ir tavās rokās!

4. Piepūšamais lecamspilvens

..un, ja gribēsi tā kārtīgi palēkāt, tad piepūšamais lecamspilvens ir tieši kā radīts šādām aktivitātēm. Tas ir liels, krāsains, ar gaisu pildīts spilvens, kas savās funkcijās ir līdzīgs batutam. Šo atrakciju var lietot vairāki cilvēki kopā, tātad kaut vai visa ģimene reizē. Pats lieliskākais ir tas, ka šī ir ne tikai aizraujoša izklaide, bet arī lielisks treniņš! Aiziet, kurš uzlēks visaugstāk?

5. Elektroautodroms

Un kur jūs apguvāt pirmās autobraukšanas prasmes? Aizraujoša atrakcija, kurā varēsi pats vadīt elektroauto vai sēdēt blakussēdētāja krēslā. Galvenais priekšnosacījums elektromobīļa vadītājiem– esi vismaz 115 cm garš, blakussēdētājiem garuma ierobežojumu nav.

6. Lidmašīnu karuselis

Šis nu noteikti patiks mazajiem ķipariem, kas auto stūri vēl nevar aizsniegt. Lidmašīnu karuselī mazie var braukt vieni vai kopā ar vecākiem. Pašiem ir iespēja izvēlēties lidojuma augstumu, lai pavisam drīz varētu doties vienmērīgā lidojumā paša izvēlētajā multfilmu varoņa lidmašīnā.

7. Twister karuselis

Vēlies sajust vēju matos? Dodies reibinošā braucienā ar Twister karuseli.

8. Lāzertags

Nu ir pienācis laiks sadalīties komandās un uzspēlēt nelielu kariņu! Kura komanda uzvarēs, kurš būs visātrākais un izveicīgākais, kurš savāks visvairāk punktu? Aizraujoša spēle ar lāzerieroci. Un, pats lieliskākais, – mammai un māsai nav jābaidās no zilumiem – tas viss ir nesāpīgi un droši, ja tev trāpīs, sajutīsi tikai vibrāciju.

9. Loka šaušana

Ja jau runājam par iepriekšējo tēmu.. tad pie reizes varam arī pārbaudīt, kurš no mums ir visprecīzākais!

10. Velokartu trase

Te nu ir iespēja izbraukt ar velokartiem, kuri ir pieejami visām vecuma grupām. Velokartu trase ir 400 metru gara, tajā paspēsi gan uzrīkot sacensības, gan mierīgi pabraukāt šurpu turpu. Tāpat iespējams izbraukt dubultajā velokartā un izvizināt vienam otru.

11. Virvju trase

Šīs virvju trases augstums nepārsniedz 1,5 metrus, līdz ar to tā ir lieliski piemērota bērniem un pieaugušajiem. Te būs iespēja pārvarēt dažādus šķēršļus un pārbaudījumus, balansēt uz baļķiem un šķērsot tiltiņus.

12. “Avārijas brigādes” pilsētiņa

Vai zini, kas ir Bembelāts, Poteriks un Sīlinks? Jā, tie ir “Avārijas brigādes” galvenie varoņi, un viņus visus tu vari satikt šeit. Šajā pilsētiņā var apskatīt slaveno “Avārijas brigādes” pieminekli, uzkāpt dzirnavās un ne to vien.

13. Dinozaura taka

Vēl vienu lielisku pastaigas iespēju sniedz Dinozaura taka, kura ir vairāk nekā 1000 m gara. Pastaigājoties pa to, jūsu ģimene varēs iepazīties ar aizvēsturisko pasauli, sastapties aci pret aci ar milzīgu brontozauru, kā arī atklāt mežonīgā tiranozaura slēpni.

14. Traktora vilciens

Kad pastaigas jau būs nogurdinājušas, gan mazie, gan lielie varēs doties braucienā ar traktora vilciena ekspresi.

15. Radošās darbnīcas

Atgūt spēkus pēc fiziskajām aktivitātēm un smelties iedvesmu varēsiet kādā no radošajām darbnīcām, kur tavam mazajam iemācīs no papīra strēmeles izlocīt lidmašīnas, kuģus, uztaisīt kroņus un daudz ko citu. Savu iedvesmu parka apmeklētāji varēs realizēt, radot arī citus mākslas darbus.

Ēdināšana un suvenīri

Tā… te ir maza atkāpe no atrakcijām, bet, lai atgūtu iztērētos spēkus, noteikti iesākām apmeklēt mūsu kafejnīcu, kur varēsiet nodoties vēdera priekiem. Tieši tā – te tu varēsi palutināt vēderu ar gardām pusdienām, uzkodām, kā arī veldzēt slāpes.