ABpark 2021. gada jaunās atrakcijas ABpark 2021. gada jaunās atrakcijas

ABpark 2021. gada jaunās atrakcijas

01/08/2021

2021. gadā ABpark atrakciju klāsts ir strauji papildinājies ar vairākām jaunām un nozīmīgām atrakcijām! Nekavējies un izbaudi tās jau tagad - katru dienu no 10:00 - 19:00.

Neskatoties uz 2021. gada dažādajiem izaicinājumiem  ABpark ir izdevies piesaistīt finansējumu no Reģionālās investīciju bankas, kas būtiski paātrināja ABpark attīstību un atrakciju pieejamību apmeklētājiem. Turpinoties veiksmīgai sadarbībai nākotnē gaidāmas vēl vairāk un jaudīgākas atrakcijas.

ERGO ūdenspasaule

Mūsu apmeklētāji jau sen bija gaidījuši ABpark ūdens parka atrakciju zonu un līdz ar parka jaunās daļas atvēršanu tāda beidzot ir pieejama milzīgās ERGO ūdenspasaules formātā. Gan lielie, gan mazie apmeklētāji tagad katru dienu var veldzēties ūdens atrakcijās. Lec, šļūc, pievari šķēršļus vai vienkārši izbaudi veldzi. Jāņem vērā, ka ierodoties, jādodās pie pašas atrakcijas piereģistrēties konkrētam izmantošanas laikam. Jāpiebilst, ka šogad paspējām atklāt tikai pirmās no ERGO ūdenspasaules plānotajām atrakcijām. Daļa no papildus ūdens atrakcijām jau ir uzstādīšanas procesā, daļa atrodas noliktavā nākamajam gadam, bet daļa vēl ir plānošanas stadijā.

Svārsta atrakcija

Jaudīgākais papildinājums, burtiskā nozīmē, ir mūsu Svārsta atrakcija. Krietni jautrāka izklaide par parastām šūpolēm. Mazākos, sākot no 120cm auguma, varēsim kārtīgi izšūpot 180 grādu leņķī, bet lielākos - sākot no 140cm auguma, visus 360 grādu apgriezienā.  Svārsts iezīmē pavisam jauna līmeņa atrakciju ienākšanu ABpark piedāvājumā. Tuvākajos gados ABpark plānots uzstādīt vairākas, arvien nopietnāka līmeņa atrakcijas.

Kāpura atrakcija

Skatoties no malas - neliela, bet ļoti dinamiska ir mūsu mazā Kāpura atrakcija. Jau no pirmās dienas pavasarī, kad to atvērām tā bauda ļoti lielu apmeklētāju uzmanību. Tā arī ir pirmā ABpark atrakcija, kas atbilst roller coaster kategorijai, kurā jau ļoti sen plānojam arī kādu krietni lielāku atrakciju.

Mazais ķēžu karuselis

Atrakcija uzstādīta speciāli ABpark mazajiem apmeklētājiem. Vajadzīgi tikai 90cm augums lai izbaudītu to prieku griezties vienā no klasiskākajām atrakcijām - ķēžu karuselī.

Līdz ar jaunās parka daļas atvēršanu ABpark ir pamatīgi audzis savā platībā un šobrīd aizņem jau 28ha teritorijas, tāpēc apmeklējot parku vērts ieplānot izklaidei visu dienu! 

Ņemot vērā, ka joprojām norisinās darbi pie jaunās teritorijas labiekārtošanas, tad visticamākais vēl šogad, paspēsim atklāt vēl pāris jaunas atrakcijas!

ABpark, tāpat kā līdz šim, saglabā līdzšinējo cenu politiku - visas atrakcijas iekļautas parka ieejas biļetes cenā!