ABpark 2024. gada jaunās atrakcijas ABpark 2024. gada jaunās atrakcijas

ABpark 2024. gada jaunās atrakcijas

20/06/2024

2024. gada sezona ABpark ir nesusi vairākus ilgi gaidītus jaunumus kā arī agrāk pārbaudītas izklaides, kas atgriežas parka piedāvājumā. Tik apjomīgs atrakciju un izklaižu klāsts vienuviet vēl nav bijis pieejams nekad agrāk! Brauc un izbaudi šo dienu!

DROP ZONE Tornis 28m

Vai tev patīk augstums ? Apskati ABpark un tā tuvāko apkārtni no vēl neredzēta skatu punkta. Pēc tam dodies adrenalīna piepildītā vertikālā ceļojumā, kurā Tevi vētraini izvizinās torņa atrakcija.

Spoku stāstu taka

Ceļojums spoku un citu fantāzijas tēlu pasaulē apskatāms leļļu ekspozīcijās, kuras veidojusi starptautiski pazīstamā leļļu māksliniece Vladlena.

Piepūšamā atrakcija Vikingu kalns

Sacenties ar draugiem vai dodies jautrā un izaicinošā piedzīvojumā viens pats. Pārvari visus šķēršļus un kļūsti pr vikingu kalna čempionu! Mazākajiem apmeklētājiem piedzīvojumu paredzēts izbaudīt kopā ar vecākiem.

Vulkāns

Rāpies un lēkā dažādos virzienos! Vulkāna stāvās nogāzes ļaus Tev pārbaudīt savu līdzsvaru kā arī izmēģināt jauna veida izklaidi.

Loka šaušana - sestdienās un svētdienās

Izmēģini un uzlabo savas loka šaušanas prasmes.

Burbuļu šovs - sestdienās un svētdienās

Visi apmeklētāji priecāsies par krāsainajiem, lielajiem un mazajiem, dažādu formu burbuļiem. Būs iespēja izmēģināt pašiem roku burbuļošanas mākslā un kļūt par prieka vairotāju!

Aktuālāko informācju par mūsu atrakcijām, to darbību un drošības ierobežojumiem vari atrast: https://www.abpark.lv/ab-park/atrakcijas

Gaidīsim ciemos!