ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks augusta mēnesī ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks augusta mēnesī

ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks augusta mēnesī

Nepalaid garām jaunākās ABpark atvērtās atrakcijas kā arī papildus viesus un izklaides nedēļas nogalēs. Nedaudz mainīts autobusu kursēšanas grafiks augusta mēnesim.

Jūlijā mēnesī ABpark tika atklātas 4 jaunas atrakcijas  - Ūdens spēļu laukums , ūdens katamarāni, Jautrā ķengura tornis un zirdziņu karuselis. Ūdens spēļu laukums nekavējoties iemantoja populārākās atrakcijas godu veldzējot visus apmeklētājus karstajās Jūlija dienās.

Iegādājoties ieejas biļeti varat parkā pavadīt visu dienu un izmantot visas atrakcijas, piedalīties aktivitātēs un līdzdarboties radošajās darbnīcās bez papildus maksas. Bez regulārajām atrakcijām un aktivitātēm apmeklētājus iepriecinās dažādi ABpark pārsteiguma pasākumi un viesi kā sejiņu apgleznošana, burbuļu šovi, izbraucieni ar traktora vilcienu un loka šaušana. Precīzākus datumus papildus notikumiem var uzzināt aplūkojot notikumu kalendāru.

2018. gada augustā, nedēļas nogalēs autobuss kursēs no Ogres dzelzceļa stacijas/Ogres autoostas 2. platformas uz ABpark. Vakarā varēsiet ar to atgriezties uz Ogres staciju.

Lūdzu iepazīties ar zemāk izvietoto autobusu sarakstu. Biļetes cena EUR 1.80 no personas vienā virzienā. Autobusa maršruta nodrošinātājs -  SIA "Ogres Autobuss".