ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks septembra mēnesī ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks septembra mēnesī

ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks septembra mēnesī

Turpinām arī septembrī baudīt silto vasaru ko mums sniedzis šis gads. Noķer lieliskas izklaides pilnus mirkļus kopā ar ģimeni atpūšoties ABpark. Arī septembra mēnesī nedēļas nogalēs turpina kursēt autobuss no Ogres autoostas uz ABpark un atpakaļ.

Septembrī vēl rit pēdējās nedēļas, kad izbaudīt visus šī gada atrakciju jaunumus! Līdz ar gaisa temperatūras pazemināšanos sākot no 10.09 darbību līdz pavasarim pārtrauks ļoti populārais ūdens spēļu laukums. Pārējās atrakcijas varēsiet izmantot līdz pat sezonas beigām - 31.10.

Iegādājoties ieejas biļeti varat parkā pavadīt visu dienu un izmantot visas atrakcijas, piedalīties aktivitātēs un līdzdarboties radošajās darbnīcās bez papildus maksas. Bez regulārajām atrakcijām un aktivitātēm apmeklētājus iepriecinās dažādi ABpark pārsteiguma pasākumi un viesi kā sejiņu apgleznošana, burbuļu šovi, un loka šaušana. Precīzākus datumus papildus notikumiem var uzzināt aplūkojot notikumu kalendāru.

2018. gada septembrī, nedēļas nogalēs autobuss kursēs no Ogres dzelzceļa stacijas/Ogres autoostas 2. platformas uz ABpark. Vakarā varēsiet ar to atgriezties uz Ogres staciju.

Lūdzu iepazīties ar zemāk izvietoto autobusu sarakstu. Biļetes cena EUR 1.80 no personas vienā virzienā. Autobusa maršruta nodrošinātājs -  SIA "Ogres Autobuss".