Avārijas brigādes parks 30.05. uzsāk 2020. gada sezonu! Avārijas brigādes parks 30.05. uzsāk 2020. gada sezonu!

Avārijas brigādes parks 30.05. uzsāk 2020. gada sezonu!

26/05/2020

Priecīga ziņa! Sākot no 30.05. Avārijas brigādes parks būs atvērts katru dienu no 10:00 - 19:00.
Rezervācijas individuāliem apmeklējumiem nav nepieciešamas!

Ņemot vērā to, ka šobrīd valdības noteiktie ierobežojumi var mainīties, šis raksts tiks regulāri atjaunots.

Ievērojot visas drošības prasības, esam ieviesuši vairākus pielāgojumus parkā, lai jums būtu iespējams ievērot ierobežojumus, tomēr lai tie atstātu pēc iespējas mazāku un nemanāmāku iespaidu uz jūsu izklaidi.

- Pie kasēm, atrakcijām, ēdināšanas vietām būs redzami viegli pamanāmi marķējumi, lai būtu vieglāk ievērot 2 metru distanci un nenotiktu drūzmēšanās.

- Parkā pie kasēm, atrakcijām, ēdināšanas vietām, sanitārajiem punktiem būs novietotas ērti izmantojamas roku dezinfekcijas iekārtas. Gadījumos, ja pamanīsiet, ka iekārta ir tukša, - lūdzu informēt tuvāko parka darbinieku, un tā tūlīt tiks uzpildīta!

- Parka stacionārajos sanitārajos punktos tiek nodrošināts silts ūdens un ziepes.

- Vairākās atrakcijās (piemēram, zirdziņu karuselis, jautrais ķengurs, ķēžu karuselis) daļa no sēdvietām būs marķētas kā neizmantojamas distances ievērošanai. Lūdzu respektēt parka personāla norādījumus par izmantojamām sēdvietām.

- Vietās, kur atrakciju uzraugošajam personālam nepieciešama īslaicīga distances samazināšana, piemēram, pārbaudot drošības stiprinājuma aizvēršanu, nodrošināsim nepārtrauktu individuālās aizsardzības līdzekļu lietošanu - faceshield, dezinficējami cimdi u.c.

- Lūdzam neapmeklēt parku, ja jums ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju/mājas karantīnu. Parks drīkst neapkalpot personas ar slimības pazīmēm.

- Diemžēl, higienas apsvērumu dēļ, šobrīd ir ierobežota publisko ūdens papildināšanas vietu darbība.

Novēlam patīkamu un drošu atpūtu! Uz tikšanos!