Bučas, smiekli un labi pavadīts laiks Lielvārdes novada svētkos 2016 Lielvārdē! Bučas, smiekli un labi pavadīts laiks Lielvārdes novada svētkos 2016 Lielvārdē!

Bučas, smiekli un labi pavadīts laiks Lielvārdes novada svētkos 2016 Lielvārdē!

01/08/2016

Krāšņāko un skaistāko Lielvārdes novada svētku 2016 dienu sagaidījām sestdien Lielvārdes centrā. Dzīvespriecīgās tirgus kņadas un Lielvārdes amatierkolektīvu priekšnesumu pavadīti ar „Avārijas brigādes” varoņiem sapazinās gan lieli, gan mazi.

Svētku laiks Poterikam, Sīlinkam un Bembelātam bija notikumiem piepildīts - mūsu varoņi saņēma ne vienu vien buču, paspēja gan danci uzgriezt, gan bērnus paauklēt.

Sestdien Lielvārdē Izklaides parka “Avārijas brigāde” fotokonkursa dalībniekiem uzņēmums Brother ( www.brother.lv) dāvāja iespēju saņemt konkursa fotogrāfijas bezmaksas izdruku, daudzi šo piedāvājumu arī izmantoja!

Izklaides parka “Avārijas brigāde” fotokonkursa dalībnieku foto galeriju vari apskatīt mūsu sociālo tīklu lapās. Nāc apskati un nobalso par simpātiskāko!

10 dalībnieki, kuri iegūs visvairāk “patīk” laimēs bezmaksas izklaides parka “Avārijas Brigāde” apmeklējumu kā arī viens no tiem savā īpašumā iegūs galveno balvu – bērnu skrejriteni! Balvas tiks izlozētas 15. augustā. Foto vari iesūtīt un balsot līdz 14. augustam.

Fotogrāfijas un kontaktinformāciju sūti uz e-pastu vai ziņā sociālajos tīklos – facebook.com/abparklv vai draugiem.lv/abpark.

Prieks par kopā pavadīto laiku Lielvārdes novada svētkos 2016 – tiksimies atkal! Kad? Seko mūsu lapai sociālajos tīklos un uzzini pirmais!