Gaidītākā mūsu parka atrakcija – „Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņa! Gaidītākā mūsu parka atrakcija – „Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņa!

Gaidītākā mūsu parka atrakcija – „Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņa!

21/02/2017

Vairāk kā 200 mūsu facebook lapas sekotāji ir atzīmējuši topošā izklaides parka “Avārijas Brigāde” interesantāko atrakciju.

Balsojuma rezultātā līdzīgu balsu skaitu ir ieguvusi ‘’Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņa, dinozauru taka un ūdens spēļu laukums. Mazāks balsu skaits šobrīd ir leļļu takai.

  1. gada 21. februārī balsojums izskatās šāds:
  • „Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņa – 72
  • Dinozauru taka – 66
  • Ūdens spēļu laukums – 64
  • Leļļu taka - 19

Protams, kamēr parks vēl nav atklāts ir diezgan grūti pateikt, kas būs interesants. Tomēr šoreiz aptaujas būtība bija noskaidrot, ko Jūs kā parka apmeklētāji vēlaties redzēt un kādas atrakcijas apmeklēt kopā ar bērniem.

Noteikti pēc parka atklāšanas atkārtoti jautāsim Jūsu viedokli un ar interesi sekosim līdzi tā izmaiņām!

Skaties balsojuma ziņu facebook lapā

Par izklaides parku “Avārijas Brigāde”

Tematisko izklaides parku „Avārijas Brigāde” plānots atklāt 2017. gada pavasarī. Parks atrodas Lielvārdes novadā, autoceļa P80 Tīnūži-Koknese malā, nepilnas stundas brauciena attālumā no Rīgas.

Parks piedāvās plašu izklaides klāstu ģimenēm ar bērniem. Pirmajā gadā būs iespējams apmeklēt „Avārijas Brigādes” spēļu pilsētiņu, dinozauru taku, ūdens spēļu laukumu un leļļu taku. Parkā būs pieejama virvju trase bērniem, lecam spilvens un citas mazākas izklaides.

Ģimene, atbraucot uz jauno parku, par vienu ieejas maksu, kas plānota 10 eiro no personas, visu dienu varēs pavadīt dažādās atrakcijās.

Vairāk par topošo parku un aktuālajiem jaunumiem var uzzināt interneta vietnē www.abpark.lv, kā arī sociālajos tīklos www.facebook.com/abparklv un www.draugiem.lv/abpark.