Jaunākais no ABpark! Jautājumi un atbildes. Jaunākais no ABpark! Jautājumi un atbildes.

Jaunākais no ABpark! Jautājumi un atbildes.

02/08/2017

Kopš pēdējās jautājumu un atbilžu sērijas ir pagājis krietns laiks, tāpēc esam sagatavojuši atbildes un skaidrojumus biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Par jaunākajām atrakcijām un aktivitātēm parkā

Pamazām esam iedibinājuši tradīciju, ka jaunās atrakcijas sākumā izmēģinām atsevišķas dienas un, kad testēšana pabeigta, tad jau tās tiek atklātas intensīvākai lietošanai un pieejamībai. Šī iemesla dēļ var gadīties situācija, ka parkā sastopat atrakciju vai aktivitāti, par kuru pirms tam nemaz nav bijusi informācija. Patīkams pārsteigums, ne tā?! :)

Šajā neilgajā laikā posmā (2 mēnešos), kamēr esam publiski atvērti mūsu sākotnējam piedāvājumam, ir nākušas klāt vairākas pastāvīgas atrakcijas un aktivitātes. Ikdienā varat izmantot kameru šļūkšanas trasi un radošās darbnīcas.

Kā arī, sākot ar 3. augustu, par ikdienu kļūst sejiņu apgleznošana un burbuļu šovs. Savu vietu parkā brīvdienās ir atradušas arī vairākas citas aktivitātes - loka šaušana, traktorvilciens, reizēm mūs apciemo iluzionists Robijs Trankalis, kā arī pavisam drīz – 12. un 13. augustā pie mums viesosies Kašera Sapņu fabrika ar Jautro skrējienu. Iespējams, ka arī tā kļūs par pastāvīgu aktivitāti mūsu parkā.

Cenšamies savlaicīgi publicēt visu papildus aktivitāšu kalendāru gan mājas lapā www.abpark.lv, gan mūsu Facebook lapā, lai ar to varētu iepazīties jau pirms parka apciemojuma.

Par atrakcijām

Daudzi apmeklētāji ievēroja, ka parkā jau maija mēnesī tika uzstādīts autodroms un pēc tam jūnijā bērnu karuselis. Tie gan līdz šai dienai neuzsāka savu darbību. Iemesls tam ir pavisam vienkāršs - sākotnēji bija plānots atrakcijas izvietot parkā no 2018.gada, bet, redzot lielo rezervāciju skaitu maija mēneša skolēnu apmeklējumam, vēlējāmies sagādāt patīkamu pārsteigumu, uzstādot 2 atrakcijas jau maijā. Diemžēl rezultāts nebija tik iepriecinošs kā gribētos, jo piegādātājs neizpildīja un joprojām nepilda savus solījumus. Piegādātais karuselis nebija darba kārtībā un autodromam netika atvestas apsolītās mašīnas. Līdz ar to karuseli nolēmām neizmantot, jo drošība ir pirmajā vietā! Savukārt mašīnas autodromam tiek aktīvi meklētas, lai jau šogad šo atraktīvo atrakciju varētu izbaudīt gan pieaugušie, gan bērni.

Par ūdens atrakciju laukumu

Vienu no gaidītākajām šī gada atrakcijām - ūdens spēļu laukumu - diemžēl būs iespējams atvērt tikai nākamgad - 2018. gadā. Sākotnējā projekta fāzē līdz galam netika novērtēta tā sarežģītība, kā arī nācās veikt dažādus konstruktīvus uzlabojumus, kas projektu sadārdzināja. Rezultātā vairs nebūtu racionāli to uzsākt būvēt šogad un pabeigt vēlā rudenī, bet gan to realizēt nākamā gada pavasarī, lai vasarā to varētu ekspluatēt tam piemērotos laika apstākļos.

Par plānoto šogad

Mēs turpinām augt un šogad ir plānotas vēl vairākas jautras atrakcijas, kas papildinās ABpark izklaižu klāstu. Viena no tām ir Lazertag laukums, kuru plānots drīzumā izveidot. 29.jūlijā pie mums jau paviesojās ciemiņi ar Lazertag spēli no Poligon-1, kas piesaistīja lielu aktīvāko apmeklētāju uzmanību. Līdz pašiem sava laukuma izveidei noteikti būs vēl kāda diena, kad varēsim to uzspēlēt kopā ar Poligon #1.

Esam atraduši jaunu atrakciju piegādātāju un šogad vēl plānojam uzstādīt tautā iemīļoto ķēžu karuseli.

Kā arī noteikti sagaidāmi jauni pārsteiguma ciemiņi nedēļas nogalēs, kas priecēs gan lielos gan mazos parka apmeklētājus.

Protams, saglabāsim principu, ka visas parka atrakcijas ir iekļautas biļetes cenā!

Par 3+ karti un citām atlaidēm

Joprojām saņemam jautājumus par 3+ karti un mūsu atlaižu politiku daudzbērnu ģimenēm. Atlaides mērķis, kuru ieviesām kopā ar godagimene.lv, ir radīt vienlīdzīgus parka apmeklējuma nosacījumus daudzbērnu ģimenēm. Šobrīd jebkura Latvijas ģimene ar 3+ karti var apmeklēt ABpark iegādājoties maksimums 3-4 ieejas biļetes - ABpark e-veikalā. Biļetes ir jānopērk pieaugušajiem un ne vairāk kā 2 bērniem, visi pārējie ģimenes bērni var parku apmeklēt bez maksas.

Papildus tam no augusta esam ieviesuši arī atlaidi pensionāriem - tagad darba dienās pensionāriem ir iespējams parku apmeklēt par 8 EUR, līdzi jāņem derīga pensionāra apliecība.