Jaunākās atrakcijas ABpark - Ķēžu karuselis un Lāzertags! Jaunākās atrakcijas ABpark - Ķēžu karuselis un Lāzertags!

Jaunākās atrakcijas ABpark - Ķēžu karuselis un Lāzertags!

22/08/2017

Lai arī vasara iet uz otru pusi, piedzīvojums izklaides parkā “Avārijas Brigāde” kļūst arvien aizraujošāks! Mūsu atrakciju klāsts tiek papildināts ar vēl divām pastāvīgām atrakcijām, kuras jāsteidzas baudīt visiem kopā!

Iespēja ieraudzīt mūsu parku no cita skatu punkta – nu jau kādu laiciņu griežamies augstāk par zemi visu iecienītajā ķēžu karuselī. Brauciens tajā ir galvu reibinošs un to vienmēr pavadīs bērnu sajūsmas spiedzieni un kliedzieni. Pieaugušajiem atliek vien būt drosmīgiem un doties braucienā kopā ar bērniem!

Visu vasaru cītīgi darbojamies, lai varētu papildināt mūsu piedāvājumu un nu esam izbūvējuši paši savu Lāzertaga laukumu! Lieliska iespēja kopā ar draugiem, kolēģiem, klasi vai ģimeni uzspēlēt Lāzertagu – tieši tā, arī šī jautrā un nesāpīgā aktivitāte tagad pievienojas mūsu pastāvīgo atrakciju klāstam un, jā, arī šī aktivitāte ir iekļauta ABpark ieejas biļetes cenā. Viss, kas vajadzīgs – tas esi TU un pretinieks, lai spēle varētu sākties!

Izmanto iespēju un brauc ciemos katru dienu laikā no 10:00-19:00! “Avārijas Brigādes” komanda jūs jau gaida, lai parūpētos par lielisku ģimenes atpūtu!

Cik maksā biļetes?

Pieaugušajiem un bērniem (no 2 gadu vecuma) – 12 EUR (pērkot kasē), pērkot internetā – 10 EUR (biļetes internetā: http://abpark.lv/veikals/).

Sezonas ieejas karte: neierobežots parka apmeklējums sezonas laikā vienai personai – 26 EUR (tiek izsniegts parka kasē, ieejas kartē tiek norādīts personas vārds, uzvārds un fotogrāfija).

Biļetes cenā iekļautas VISAS parka izklaides visas dienas garumā!!!

Sekojat mums facebook un vienmēr saņemtas jaunākās ziņas, konkursus un speciālos piedāvājumus no ABpark pirmie!