ABpark maijā plānotie pasākumi un jaunās atrakcijas ABpark maijā plānotie pasākumi un jaunās atrakcijas

ABpark maijā plānotie pasākumi un jaunās atrakcijas

02/05/2018

Šogad ABpark sezonu uzsāka 1. maijā -  krietni agrāk kā iepriekšējā gadā. Neskatoties uz to tā tiek sākta ar daudz patīkamiem jaunumiem!

Vispirms, jau 4. maijā, iepriecināsim visus apmeklētājus ar patiešām burvīgu un gaidītu notikumu - ABpark Pavasara gaismas svētkiem, kas norisināsies no pulksten 10-23.

VIsu dienu varēsiet baudīt ikdienas izklaides, kā arī vērot daudzo mākslinieku un mūziķu priekšnesumus. Vakara noslēgumā parkā tiks ieslēgtas gaismas instalācijas un varēsiet izbaudīt pastaigu pavisam ar citiem gaismas un skaņas efektiem. DIenas noslēgumā - 22:30 visus apmeklētājus priecēs skaista uguņošana. Par skatuves programmu vairāk informācijas atrodams https://abpark.lv/jaunumi/abpark-pavasara-gaismas-svetki-2018-4-maija/ .

Neskatoties uz agro sezonas startu, parku ir papildinājušaas vairākas jaunas un aizraujošas atrakcijas. Tās, jau tagad, atzinīgi novērtējuši apmeklētāji kopš pašas pirmās sezonas darba dienas.

Twister karuselis

Elektroautomašīnu autodroms

Lidmašīnu karuselis

Tehnozaurs

Vairāk par visām pieejamajām atrakcijām: https://abpark.lv/atrakcijas/

Parks arī šogad nepārtraukti tiks papildināts un katru mēnesi gaidāmi papildinājumi atrakciju klāstā.

Lai visizdevīgāk izbaudītu visas atrakcijas rekomendējam iegādāties sezonas ieejas karti, kas ļauj apmeklēt parku neierobežoti visu sezonu, tajā skaitā arī visus parka organizētos īpašos notikumus. Atgādinām, ka visas parka izklaides ir iekļautas ieejas biļetes cenā !!

Uz drīzu tikšanos ABpark!