Izklaides parks „Avārijas Brigāde” atvērts ikvienam interesentam! Izklaides parks „Avārijas Brigāde” atvērts ikvienam interesentam! Izklaides parks „Avārijas Brigāde” atvērts ikvienam interesentam!

Lasīt rakstu

Izklaides parks „Avārijas Brigāde” atvērts ikvienam interesentam!

No 1. jūnija ir atvērts jaunais izklaides parks ģimenēm ar bērniem „Avārijas Brigāde. Parks veidots tā, lai visa ģimene brīvā dabā varētu nesteidzīgā gaisotnē atpūsties.

10 lieliskas dienas izklaides parkā „Avārijas Brigāde”! 10 lieliskas dienas izklaides parkā „Avārijas Brigāde”! 10 lieliskas dienas izklaides parkā „Avārijas Brigāde”!

Lasīt rakstu

10 lieliskas dienas izklaides parkā „Avārijas Brigāde”!

Pirmajās parka darbības dienās laiks lielākoties mūs lutināja un  parkā paviesojās vairāk kā 13 000 skolēni ar skolotājiem. Atsauksmes par pavadīto laiku ir dažādas, bet pārsvarā pozitīvas. Bērni ir sajūsmā par dinozauriem, velokartiem un lecamspilvenu, pieaugušos vairāk priecēja Cālis.lv stāstu taka un „Avārijas Brigādes” pilsētiņa.

TVnet galerija- Izklaides parks "Avārijas brigāde" - prieks bērniem un vecākiem! TVnet galerija- Izklaides parks "Avārijas brigāde" - prieks bērniem un vecākiem! TVnet galerija- Izklaides parks "Avārijas brigāde" - prieks bērniem un vecākiem!

Lasīt rakstu

TVnet galerija- Izklaides parks "Avārijas brigāde" - prieks bērniem un vecākiem!

Izklaides parka "Avārijas Brigāde" smuko dinozauru parāde TVnet fotogrāfa Jāņa Škapara galerijā.

Skolēni sajūsmā par ABpark draudzīgajiem dinozauriem! Skolēni sajūsmā par ABpark draudzīgajiem dinozauriem! Skolēni sajūsmā par ABpark draudzīgajiem dinozauriem!

Lasīt rakstu

Skolēni sajūsmā par ABpark draudzīgajiem dinozauriem!

Pirmajās dienās parku apmeklējuši jau vairāk kā 6000 skolēni ar skolotājiem. Šajās dienās papildus jau izsludinātajām atrakcijām izklaides parks „Avārijas Brigāde” apmeklētājiem sarūpējis īpašus pārsteigumus- dažādas darbnīcas un rotaļas bērniem kopā ar parka atraktīvajiem gidiem, kā arī Iluzionista Robija Trankaļa un meiteņu popgrupas NANDO priekšnesumus!

Meklējam Saldējuma kioska pārdevēju un Atrakciju uzraugu! Meklējam Saldējuma kioska pārdevēju un Atrakciju uzraugu! Meklējam Saldējuma kioska pārdevēju un Atrakciju uzraugu!

Lasīt rakstu

Meklējam Saldējuma kioska pārdevēju un Atrakciju uzraugu!

No tevis sagaidām augstu atbildības sajūtu pret savu darba pienākumu izpildi, spēju strādāt patstāvīgi un komandā, labas komunikācijas prasmes (arī angļu un krievu valodās), laipnu un atsaucīgu attieksmi pret mūsu parka apmeklētājiem – gan lielajiem, gan mazajiem. Iepriekšēja pieredze nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību.