ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Septembra mēnesī ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Septembra mēnesī ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Septembra mēnesī

Lasīt rakstu

ABpark plānotie pasākumi un autobusu kursēšanas grafiks Septembra mēnesī

Septembra mēnesim esam kārtīgi gatavojušies un piedāvājam īpaši bagātīgi piepildītu papildus notikumu kalendāru!

Jaunākās atrakcijas ABpark - Ķēžu karuselis un Lāzertags! Jaunākās atrakcijas ABpark - Ķēžu karuselis un Lāzertags! Jaunākās atrakcijas ABpark - Ķēžu karuselis un Lāzertags!

Lasīt rakstu

Jaunākās atrakcijas ABpark - Ķēžu karuselis un Lāzertags!

Lai arī vasara iet uz otru pusi, piedzīvojums izklaides parkā “Avārijas Brigāde” kļūst arvien aizraujošāks! Mūsu atrakciju klāsts tiek papildināts ar vēl divām pastāvīgām atrakcijām, kuras jāsteidzas baudīt visiem kopā!

ABpark izsludina grupu rezervāciju septembra mēnesim! ABpark izsludina grupu rezervāciju septembra mēnesim! ABpark izsludina grupu rezervāciju septembra mēnesim!

Lasīt rakstu

ABpark izsludina grupu rezervāciju septembra mēnesim!

Vasaras sezona strauji tuvojās izskaņai un arī ABpark ir visu šo laiku piepildīts ar bērnu un pieaugušo apmeklētāju smaidīgajām un apmierinātajām sejām. Katrs, kam ir tāda vēlēšanās, pie mums atrod sev piemērotu izklaidi pavadot neaizmirstamu un pozitīvām emocijām piepildītu dienu visai ģimenei.

ABpark uzsāk sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību “Seesam” ABpark uzsāk sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību “Seesam” ABpark uzsāk sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību “Seesam”

Lasīt rakstu

ABpark uzsāk sadarbību ar apdrošināšanas sabiedrību “Seesam”

“ABpark” uzsāk sadarbību ar “Seesam Insurance AS” Latvijas filiāli – vienu no uzticamākajām apdrošināšanas sabiedrībām. “Seesam” apdrošināšanas pakalpojumus Latvijā sniedz kopš 1993. gada un ir pierādījis sevi kā stabilu, drošu un kompetentu apdrošinātāju.

ABpark uzņem apgriezienus! Meklējam kolēģus!! ABpark uzņem apgriezienus! Meklējam kolēģus!! ABpark uzņem apgriezienus! Meklējam kolēģus!!

Lasīt rakstu

ABpark uzņem apgriezienus! Meklējam kolēģus!!

Paplašinot piedāvājumu klāstu, meklējam papildspēkus pilna laika kasiera-pārdevēja un divās atrakciju uzraugu vakancēs!